Wyjątkowy drugi dom w Alpach

Nowy projekt mieszkaniowy Widoki Planai stanowi wyjątkową okazję do zakupu nieruchomości w znanym alpejskim kurorcie Schladming, w wyjątkowej lokalizacji z widokiem na legendarny szczyt Planai. Widoki Planai to jedyny (i być może ostatni) nowy projekt w Schladming, który pozwala właścicielom korzystać z apartamentów zarówno w celach rekreacyjnych, jak i tzw. „drugiego” domu. Wybierz spośród 16 apartamentów z balkonem, tarasem lub ogrodem z widokiem na Planai. Budowa została już zakończona.

Niesamowite widoki na szczyt Planai

Z okien swojego apartamentu możesz podziwiać niezakłócony widok na szczyt Planai i legendarny stok narciarski FIS, gdzie co roku odbywa się nocny wyścig Pucharu Świata mężczyzn.

Widoki z placu budowy

FOTO
WIDEO

Bez warunku dalszego wynajmu

Zdecydowana większość nowych apartamentów na sprzedaż w austriackich Alpach podlega warunkowi dalszego wynajmu. Tych apartamentów wynajmować nie musisz. Możesz z nich korzystać o każdej porze roku – przez całą zimę, przez całe lato, 365 lub tylko kilka dni w roku.

A jeśli zechcesz wynająć swój apartament? Też możesz. (Polecimy odpowiednie lokalne agencje, które zajmą się dalszym wynajmem). Możesz korzystać z nowego apartamentu alpejskiego według własnego uznania.

Ostatnia okazja w Schladming

Projekt Widoki Planai to jedna z ostatnich okazji, o ile nie ostatnia, zakupu nowej nieruchomości w Schladming i okolicach typu „Zweitwohnsitz”, bez warunku dalszego wynajmu.

Austria zasadniczo ogranicza budowę nowych obiektów rekreacyjnych i mieszkaniowych w Alpach oraz kara za nielegalne korzystanie z apartamentów. Salzburg już przyjął nowe przepisy, Tyrol zatwierdza takie przepisy w 2020 r., Styria i Schladming przygotowują się do podobnego kroku…

Projekt Widoki Planai jest całkowicie wyjątkowy pod względem statusu nie tylko w Schladming, ale w całej Austrii.

TOP ośrodek w austriackich Alpach

Projekt Widoki Planai znajduje się w słynnym alpejskim kurorcie z widokiem na szczyt Planai i legendarny stok narciarski FIS, gdzie co roku odbywa się prestiżowy męski slalom Pucharu Świata. Ta impreza jest ważnym wydarzeniem sportowym i towarzyskim. Możesz go obejrzeć bezpośrednio na miejscu lub z okna swojego apartamentu.

Schladming jest częścią huśtawki narciarskiej z 4 szczytami Hauser-Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm. Ta huśtawka jest częścią największego ośrodka narciarskiego w Austrii, Ski Amadé. Więcej informacji o regionie Schladming / Dachstein i Ski Amadé.

W zasięgu ręki

Schladming – HOTSPOT nr 1 nieruchomości w Alpach

Schladming jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków nieruchomości w austriackich Alpach. Maksymalne ceny gruntów w Schladming wzrosły o 66% rok do roku (najwięcej ze wszystkich TOP ośrodków alpejskich), ale wciąż są o połowę niższe niż na przykład w Zell am See. Więcej informacji o rynku nieruchomości i środowisku inwestycyjnym.

Świetna lokalizacja

Mieszkania sprzedawane na własność prywatną

Projekt Widoki Planai oferuje łącznie 16 apartamentów o powierzchni około 35 – 103 m². Wszystkie apartamenty posiadają balkon, taras lub ogród. Dla Twojej wygody w budynku jest także winda. Każdy apartament ma komórkę lokatorską i miejsce parkingowe (zewnętrzne lub zadaszone). Rezydencja składa się z dwóch części. Budynek A obejmuje apartamenty nr 5 – 16. Jest to istniejący budynek, który zostanie całkowicie odnowiony i zmodernizowany. Powstał nowy budynek B, w którym zlokalizowane są apartamenty nr 1 – 4. Wybierz swój apartament.

Wykończenie według własnego życzenia

Apartamenty zostaną wykończone zgodnie ze standardami określonymi w opisie budynku. Ze względu na etap budowy, w porozumieniu z inwestorem, można jednak wpływać na częściowe zmiany w układzie wewnętrznym, doborze podłóg, układaniu płytek, urządzeń sanitarnych i innych elementów wykończeniowych.

Apartamenty sprzedawane są bez mebli. Każdy właściciel może umeblować apartament zgodnie ze swoim gustem i życzeniami. Potrzebujesz pomocy przy zakupie mebli w Austrii? Daj nam znać, doradzimy.

Nasze usługi

Przeprowadzamy klienta przez całą transakcję, od wstępnej konsultacji po przekazanie nieruchomości:

• Zorganizowanie odwiedzenia nieruchomości
• Przygotowanie umowy przez austriackiego notariusza i tłumaczenia na język polski
• Porady prawne podczas zakupu
• Wstępna analiza podatkowa
• Zapewnienie doradcy podatkowego i niezbędnych rejestracji w Austrii
• Pomoc w świadczeniu innych usług uzgodnionych z klientem
• Osoba kontaktowa mówiąca po polsku
• Doświadczenie z austriackiego rynku nieruchomości od 2004 roku