Proces zakupu

Zainteresowały Cię informacje o tym ekskluzywnym ośrodku z widokiem na Planai w Schaldming? Firma Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kupującemu maksimum informacji na samym początku.

• Z przyjemnością przekażemy dodatkowe informacje o ośrodku i dostępnych apartamentach.
• Pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia placu budowy w Austrii, gdzie można spotkać się bezpośrednio z deweloperem.
• Jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne informacje. Apartamenty można więc kupić bez odwiedzania miejsca.
• Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, przygotujemy całą dokumentację, w tym tłumaczenie umów na język polski.
• Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego przeniesienia własności tak, że by można było w przyszłości korzystać z nieruchomości bez zmartwień.

Informacje ogólne

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej w 2004 r. zostały zniesione wcześniejsze restrykcyjne ograniczenia dla polskich inwestorów przy zakupie nieruchomości w Austrii. Od czasu uwolnienia warunków austriackie nieruchomości w Alpach stały się ulubionym wyborem polskich inwestorów.

Rozważając inwestycję w nieruchomości w austriackich Alpach, najpierw należy wziąć pod uwagę ramy prawne inwestycji. Polskie osoby fizyczne i prawne mogą nabywać nieruchomości w takim samym zakresie i na takich samych warunkach jak obywatele Austrii. Ograniczenia mogą dotyczyć tylko gruntów rolnych w niektórych landach i dotyczą nie tylko cudzoziemców, ale także podmiotów austriackich.

Austriacki rynek nieruchomości

Austriacki rynek nieruchomości, a zwłaszcza nieruchomości w wysokiej jakości ośrodkach w Alpach, jest jedną z najbezpieczniejszych opcji inwestowania w nieruchomości. Oczywistą zaletą są niższe ceny austriackich nieruchomości górskich w porównaniu do alpejskich kurortów w Szwajcarii, Francji i częściowo także we Włoszech, a także stałe zainteresowanie kupujących z całej Europy. Szczegółowe informacje na temat austriackiego rynku nieruchomości można znaleźć w przygotowanym przez nas Raporcie Rynkowym.

Uwaga: Podane informacje ogólne stanowią ogólny przewodnik na temat zakupu nieruchomości w Austrii i nie stanowią wiążącej oferty. Każdy proces zakupu i posiadania nieruchomości jest sprawą indywidualną, dlatego w konkretnych przypadkach zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego apartamentu inwestycyjnego w tym ośrodku.